Ommetjes

Nieuw! Doe mee aan Ommetjes wandelen

Elke dag een wandeling maken is belangrijk voor je gezondheid en vitaliteit. Je krijgt meer energie na het lopen van een Ommetje. Ook helpt het je te onthaasten en verbetert het je creativiteit.

De Ommetje-app

Daarom starten wij met de Montfoort Vitaal Ommetje-app! Deze app is een initiatief van de Hersenstichting en hoogleraar neuropsychologie Erik Scherder. Wandelen houdt je hersenen gezond en het wordt nog leuker met deze app. Ga wandelen alleen of samen. Wij hebben wij per buurt een wandelgroep aangemaakt. Ook oud inwoners van Montfoort en Linschoten kunnen meedoen.

Ga de uitdaging aan met je familie, vrienden, buren en/of collega’s door dagelijks een Ommetje van minstens 20 minuten te maken. In de app kun je allerlei medailles en levels behalen. Verder word je na ieder Ommetje beloont met een hersenweetje van Erik Scherder.

Zo doe je mee:

  1. Download de Ommetje-app via de Google Play Store of de App Store.

2. Maak een account aan. Mocht je al meedoen aan Ommetje, maak dan een nieuw account aan op een ander e-mailadres.

3. Voer de unieke code in: 3LHR9

4. Kies de juiste buurt. Let op: je kunt niet meer wisselen.

5. Voltooi je registratie.

6. Loop een Ommetje!

7. Daag je familie, buren, vrienden en collega’s uit om ook mee te doen! Heel veel succes met Ommetje!

Ommetjes 12 januari t/m 17 mei 2021

BuurtDeelnemersOmmetjesTotaal urenGem. duur (min)
Voorvliet LIN1285868938
Tabakshof MFT181322`87834
Rapijnen LIN19109974536
Overvliet LIN191800106824
Oud inwoner MFT4240-180-
Oud inwoner LIN0-0-
Kijzerrijk MFT231436111131
Hofland MFT746082391832
Dorp Linschoten222651150235
Buitengebieden10221849
Binnenstad MFT1979755838
Totaal233175501165633